बिहिबार ०५ जेठ २०७९

दिल्ली कोरोना भाइरस महामारी सुरु भएदेखि नै बलिउड अभिनेता सोनु सुद मानवीय कार्यमा सक्रिय छन् । लकडाउनमा भारतीय मजदुरलाई आफ्नो ठाउँमा पठाउन यातायातको व्यवस्था गरेर होस् या, खानपिनको व्यवस्था गरेर ।

भारतमा उनको छवि फिल्मको भिलेन होइन, हिरोको रुपमा स्थापित भएको छ । उनले ट्वीटरबाटै फ्यानको समस्यालाई सम्बोधन गर्ने गरेका छन् । जसले गर्दा उनले फ्यानबाट माया पनि पाएका छन् ।हालै, अभिनेता सु’दलाई उनका एकजना नेपाली फ्यानले शल्यक्रियाका लागि रकम जुटाउनुपर्ने र त्यसका लागि सहयोग गर्न ट्वी’टरमार्फत आग्रह गरे ।

लठ्ठीको सहयोगमा हिँडेको भिडियो पनि उनले पोस्ट गरेका छन् ।नेपाली प्रयोगकर्ता मधु पौडेलले आफू १० वर्षदेखि एङ्किलसिङ स्पोनडाइलिटिज (ढाड दुख्ने समस्या) बाट पीडित भएको र उपचारका लागि पैसा नभएको समस्या मेन्सन गरेका थिए । जवाफमा सुदले ट्वीट गरे अतिथि देवो भवः ।

 

५५४ पटक हेरिएको

तपाईको प्रतिक्रिया