मंगलबार १२ आश्विन २०७८

साँझ खाना खाएर एक्कासि बिरामी भएका रमेश लाउँ-लाउँ खाउ-खाउ भन्ने उमेरमा सधैंका लागि अस्ताए !
भावपुर्ण हार्दिक श्रद्धाञ्जली

कैलाली ” जिल्लाको मोहन्याल “गाउपालिका 6 अजिङ्गरे हुँदै हाल कैलाली को लम्की चुवा नगरपालिका 6 बागमारा मा बस्दै आउनु “भएका माने बोहोरा को जेठो छोरो रमेश बोहोराको असमायिक नि’धनको भएको ले निकै स्तब्ध भएको छु नाति “को आत्म चिरशान्तीको कामना गर्दै सम्पुर्ण “परिवारजनमा गहिरो “समवेदना” प्रकट गर्दछु !!!****** यो समाचार को पुरा भिडियो हेर्न यहाँ तल क्लिक गर्नुहोला ******

यो पनि :

काठमाडौ । सिन्धुलीका हरी बराल केही वर्ष अघि वैदेशिक रोजगारीका लागि कतार गएका थिए । काठमाडौमा पसल गरेका थिए । उनले श्रीमतीलाई पसलको जिम्मा दिएका थिए । नाक कानमा गहना पनि बनाइदिएका थिए । उनी २१ महिना पछि कतारवाट विदेशवाट फर्किए । उनलाई श्रीमती अनु वराल विमानस्थलमा लिन गइन् । उनको नाक कान सबै रित्तै देखेपछि के गर्यौ सुन भनेर सोधे ? श्रीमतीले सुन मात्र होइन पसल पनि बेचेको रहेछ ।

श्रीमतीले खर्च चाहिएर पसल सकेँ भने पछि उनी चुप लागेर बसे । शिक्षण अस्पताल महाराजगन्ज नजिक उनी जसको घरमा भाडा बस्थे त्यही घरकी छोरीसंग प्रेम भएपछि विवाह गरेका थिए । अनुको मुख्य घर इलाम हो । फर्निचरमा काम गर्न र सिक्न भन्दै भाडामा बसेका थिए । त्यही बेला अनुसंग प्रेम भएको थियो ।

विदेशवाट आएको दुई वर्ष पछि फाइनान्सवाट एक जना चिनेको मानिसले फोन गरे । तिम्रो श्रीमतीले दुई वर्ष अघि ५० हजार रुपैया लिएकी थिइन् अहिले सम्म ब्याज पनि तिरेको छैन । त्यसको व्याज सहित गरेर एक लाख रुपैया पुगेको छ पैसा तिर भने पछि उनी छाँगावाट खसेजस्ता भए ।

श्रीमतीलाई फेरी पैसाको बारेमा सोधे । श्रीमतीले सिधै मैले खाँए भनेर जवाफ दिइन् । अहिले उनको छोरा १३ वर्षको छ भने छोरी ३ महिनाकी छन् । अहिले छोरी लिएर श्रीमती हिँडेपछि श्रीमान खोजीको लागि मिडिया सामु आएका छन् । उनी पाल्पा गएर फर्केका थिए । कोठावाट ५ मिनेटको दुरीमा श्रीमती फेला परिन । कता जान लागेको ?

भनेर श्रीमतीलाई सोध्दा मेरो अचानक पेट दुख्यो शिक्षण अस्पताल जान लागेको भनेर सुनाए पछि उनी आफै छोड्न जान खोजेका थिए । तर श्रीमती एक्लै गइन् । राती करिब १० वजे उनी वाहिर निस्केका थिए । अनि राती करिब १ वजे फर्कदा श्रीमती पनि कोठामा छैनन् कोठामा केही सामान पनि छैन । छोरी समेत श्रीमती हराएपछि अहिले उनी खोजीमा लागेका हुन् ।

३८४ पटक हेरिएको

तपाईको प्रतिक्रिया