आइतबार ०३ आश्विन २०७८

सामान्य उपाचार पछि स्वास्थ्यमा सुधार नआएपछि सन्तोष देउजा उपचार गर्न काठमाडौँमा

सामान्य उपाचार पछि स्वास्थ्यमा सुधार नआएपछि सन्तोष देउजा उपचार गर्न काठमाडौँमा

पछिल्लो समय सबैको मन,मुटुमा बस्न र सम्पुर्णमा चिर-परिचित एकमात्र नाम हो सन्तोष देउजा । उहाँ एक कुशल,समाजसेवी ,अनुशासित ,मेहेनती र सच्चा कर्मले चिनिएका एक महान ब्यक्ती हुनुहुन्छ । उहाले समाजको हित उन्नति र विकाशको लागि विभिन्न कार्य गर्दै आउनु भएको छ। उहाँ यतिखेर स्वास्थ्य मा समस्या देखिएको कारण अस्पतालमा भर्ना हुनुभएको हो । उहाँको किड्नी स्टोन देखिएको कारण अस्पतालमा बस्नु परेको हो।

आज भन्दा १६ वर्श पहिले उहालाइ किड्निमा स्टोन भएको रहेछ । त्यही स’मस्या हाल उब्जिएर उहालाइ गा’र्हो भएको रहेछ । त्यसैले अहिले आफू उपचारका लागि अस्पतालमा आराम गरिरहेको कुरा बताउनु भएको छ ।धेरै स्वदेशी तथा बिदेशी शुभ चिन्तकहरु, आफन्तहरुले के भयो भनेर सोधिखोजी गरिरहेकाले आफ्नो स्वा’स्थ अ’वस्था बारे जानकारी दिन आफू लाइभमा आएको बताउनुहुन्छ । थप उपचार गर्नुपर्ने हुदा आराम गरिरहनु भएको छ ।

उहाको दुबै मृगौलामा स’मस्या देखिएको र् स्वास्थमा असर परेको बताउनुहुन्छ ।उहाले आफुलाई माया गर्ने समपुर्ण शुभचिन्तकहरुलाइ धन्यवाद दिनु भएको छ । आफू अहिले सामान्य अवस्तामा रहेको बताउनुहुन्छ । थप उपचारका लागि उहाको पहल भईरहेको बताउनु भयो ।उहाँ समाजको बि’कृती बि’सङ्गतिलाइ चि’रफार गर्दै सामाजिक अ’पराध र हि’ङ्ग्साको अ’न्त्य गर्ने कार्यमा लामो समयदेखी लागि परिरहनु भएको छ ।आफुले अहिले नया भिडियोहरु सार्वजनिक गर्न नसक्ने भन्दै मा’फी माग्नु भयो ।

१६६ पटक हेरिएको

तपाईको प्रतिक्रिया