बिहिबार ०५ जेठ २०७९

पर्वत, २८ चैत- घाँस काट्न जाने क्रममा भिरबाट ल, डे, र पर्वतको जलजला गाउँपालिका–७ का ३५ वर्षीय युवक मकरबहादुर केसीको मृ त्यु भएको छ । जिल्ला प्रहरी कार्यालय पर्वतका प्रहरी निरीक्षक प्रदीप पौडेलका अनुसार केसी आज करिब ९ बजेको समयमा घाँस काट्नका लागि घरबाट निस्किएका थिए । बिहानै घाँस काट्न निस्किएका उनी दिउँसोसम्म पनि नफर्किएपछि स्थानीयवासीले खोजी गर्दा मृ तावस्थामा फे, ला पारेका हुन् ।

गाउँदेखि केहीपर वडा नं ७ मै पर्ने सल्यान भन्ने स्थानमा रहेको जङ्गलमा आगलागी भएपछि गाउँले आगो निभाउन जाने क्रममा भि, रको डिलमा केसीको चप्पल देखेपछि खोजी गर्दा उनी मृ तावस्थामा भेटिएको प्रहरीले जनाएको छ । भिरबाट ल, डेपछि उनी करिब २०० मिटर तल पुगेको अवस्थामा शव निकालिएको र परीक्षणका लागि म्याग्दी अस्पताल बेनीमा लगिएको पनि प्रहरी निरीक्षक पौडेलले जानकारी दिनुभयो । (रासस)

५१ पटक हेरिएको

तपाईको प्रतिक्रिया