बुधबार १५ मंसिर २०७८

काठमाडौं । नेपाली चलचित्रका महानायक राजेश हमालले आफु बाबु बन्न लागेको संकेत गरेका छन् । मधु भट्टराईसँग विवाह गरेका हमालले सामाजिक सञ्जालमा आफु बाबु बन्न लागेको संकेत गरेका हुन् । नायक हमालले आफ्नो इन्स्टाग्राममा श्रीमति मधुसँगको तस्बिर राख्दै लेखेका छन्, ‘१+१= ?’ ।

यदी उनी बाबु बन्न लागेको हुन् । भने उनलाई ‘बाबु कहिले बन्नु हुन्छ ?’ भन्ने प्रश्नबाट मुक्ति पाउनेछन् । उनको पोष्टसँगै सबै दर्शक तथा शुभचिन्तकका लागि यो विषय निकै चासोको विषय बनिरहेको छ । राजेशको सांकेतिक प्रश्नलाई आधार मानेर शुभचिन्तकहरुले भने धमाधम शुभकामना र बधाई दिन थालेका छन् ।

ललितपुरको गोदावरीमा विशाल बंगला छ करिष्मा मानन्धरको, घर भित्र नै सारा सुबिधा भएको ठूलो क्षेत्रफलमा बनेको उनको घरमा पुग्नेहरु हुन्छन् घर देखेर छक्क, धेरै कलाकारहरु ४ आनामा कुचुक्कका घरमा बसिरहेका बेला करिश्माको करोडौँको जग्गामा बनेको आlnसान घरभित्र जाँदा देखिए यस्ता अपत्यारिला दृश्यहरु, हेर्नुहोस् भिडियो

१६३ पटक हेरिएको

तपाईको प्रतिक्रिया