सोमबार ०७ आषाढ २०७८

आफ्नो सामाजिका सन्जालमा लेख्दै नेत्री रामकुमारी झाँक्रीले गोकुल बस्कोटा लाई भनेकी छन बिष्णु पौडेलले गुरुले बालुवाटार को जग्गा फिर्ता गर्छु भन्दा चेलोले ७० करोड म पनि फिर्ता गर्छु भन्नु पर्दैन ७० करोडको महाराजले ? भन्ने प्रश्न गरेकी छन | गोकुल बास्तोला संसदमा बोलेपछी त्यसको काउन्टरमा यो कुरा राखेकी हुन।

नेकपा एमालेकी नेता रामकुमारी झाँक्री अहिले चर्चित नेता हुन् । उनले दिएका अभिब्यक्ति विवादित बन्ने गरेका छन् । प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओली र राष्ट्रपति विद्यादेवी भण्डारी विरुद्ध निकै आक्रामक रुपमा प्रस्तुत हुने झाँक्री नेताद्वय माधवकुमार नेपाल र भीम रावलालई प्रधानमन्त्रीसमेत रहेका अध्यक्ष केपी शर्मा ओलीले ६ महिनाका लागि पार्टीको साधारण सदस्यताबाट समेत निलम्बन गरेपछि थप रिसाएकी छन्।

यता राजनीतिक विश्लेषक मुमाराम खनालले नेकपा एमालेका अध्यक्ष केपी शर्मा ओलीले वरिष्ठ नेता माधव कुमार नेपाल र अर्का नेता भीम रावललाई पार्टीको साधारण सदस्यसमेत नरहनेगरि ६ महिनासम्म निलम्बन गरेको घट्नालाई प्रतिक्रियामात्रै भएको बताएका छन्

आज राति प्राइम टाईम्स टेलिभिजनबाट प्रसारण भएको जनता जान्न चाहन्छन् कार्यक्रममा कुरा गर्दै उनले यस्तो बताएका हुन्। उनले प्रधानमन्त्री तथा एमाले अध्यक्ष ओलीले केन्द्रबाट कारबाहीको प्रक्रिया सुरु गरेको र उनको यो कदम सफलतातर्फउन्मुख रहेको टिप्पणी गरे ।

विश्लेषक खनालले नेकपा (माओवादी केन्द्र) का अध्यक्ष पुष्पकमल दाहाल, माधव नेपाल, उपेन्द्र यादव, बाबुराम भट्टराईबीच पनि एकता हुने सनसनीपूर्ण खुलासा गरे । उनले एमाले पनि फुट्ने नै जिकिर गरे । उनले अब एमालेभित्र माधव नेपाल समूहको भविष्यको कुरा गर्दा राजनीतिक कार्यदिशा बनाउन सक्दा त्यति खराब नहुने पनि दाबी गरे।

online69media

३९ पटक हेरिएको

तपाईको प्रतिक्रिया