बिहिबार १२ जेठ २०७९

WorldLink free हजार स्थानमा नि: शुल्क वाइफाइ
WorldLink को हजार स्थानहरुमा नि: शुल्क वाइफाइ। नि: शुल्क वाइफाइ एक बर्ष पहिले देश भरि १०,००० सार्वजनिक स्थानहरुमा नि: शुल्क वाइफाइ प्रदान गर्ने योजनाको साथ ती ठाउँहरुमा विस्तार गरिएको छ। Worldlink free wifi सार्वजनिक स्थानमा देखिने छ जुन नयाँ व्यक्तिले यसलाई प्रयोग गर्नेछ र यसलाई त्यहाँ प्रयोग गरिरहनेछ। यो त्यहाँ सरकारी सेवा मा पूरै क्षेत्र कभर थियो आफ्नो सेवाहरु लाई यो सुधार गर्न को लागी।

नेपालका धेरै इन्टरनेट प्रयोगकर्ताहरूले मोबाइल डाटा प्रयोग गरेका छन्। जहाँसम्म, डाटा महँगो छ, तिनीहरू डाटा बन्द गर्न बाध्य छन् र केही काम पूरा भए पछि यसलाई संक्षेपमा प्रयोग गर्न बाध्य छन्। यसले उनीहरूलाई विश्वस्त भई ईन्टरनेटको आनन्द लिन सक्दैन। कम्पनीले नि: शुल्क वाइफाइ प्रदान गर्दैछ, विशेष गरी त्यस्ता प्रयोगकर्ताहरूलाई लक्षित गर्दै

अब आउने दिनमा, यस वाइफाइ मानिस जताततै दुक्काको पोशाकमा छ र उसले जहाँसुकै गरिरहेको मानिसहरूलाई सतर्क गराएको छ। मानिसहरू पनि काममा अगाडि थिए। यस कम्पनीले ठूला जागिर लिएको छ। कम्पनी नाफामा छ।

यदि व्यक्ति नि: शुल्क वाइफाइ छन् भने पार्टी धेरै रमाईलो हुनेछ। र तपाईलाई लाग्दैन। यदि तपाईंले इन्टरनेटमा केहि पनि हेर्नु छ तर त्यसको लागि तपाईंले आफ्नो घर जानु पर्छ वा अफिसमा चलाउन जानु पर्छ तर सार्वजनिक स्थानमा यो वाइफाइ नि: शुल्क पाउन सजिलो हुन्छ।

आगंतुकहरु आफ्नो मोबाइलहरुमा सजिलो नि: शुल्क वाइफाइको पनि मजा लिनेछन्। एलेले वर्ल्ड लिंकको साथ धेरै ठाउँ ओगटेको छ। म पनि उनको प्रशंसा गर्छु। जस्तै जब तपाईं कार्यालयको सर्कलमा जानुहुन्छ, मैले फ्रि वाईफाई पनि देखें। यो चल्छ तर सार्वजनिक ठाउँमा राम्रोसँग चल्दैन।

यो अझ सुधार हुनेछ मान्छेहरू रमाईलो थिए। तिनीहरूले यो सबै देश को पक्ष विकास हुनेछ। व्यक्तिहरू स्वतन्त्र रूपमा यसको आनन्द लिने छन्। आशा छ कि तपाई यो पोस्टलाई तल टिप्पणी गरेर पनि खुशी हुनुहुनेछ। समाचार पढ्दा यो सन्देश पढेर खुशी लाग्नेछ। L हजार स्थानमा WorldLink को नि: शुल्क वाइफाइ सबै व्यक्तिलाई सन्तुष्टि दिन सार्वजनिक स्थान थियो।

नारायनी पाटी

२०१ पटक हेरिएको

तपाईको प्रतिक्रिया