Monday, January 25

खुशीको खबर: जागिर चाहिनेले निवेदन दिनुस् भन्दै नगरपालिकाले निकाल्यो विज्ञापन, !

July 24, 2020 744

नमोबुद्ध नगरपालिकाले प्रधानमन्त्री रोजगार कार्यक्रमअन्तर्गत संलग्न हुन चाहनेलाई निवेदन माग ग¥यो । नगरका १८ देखि ५९ उमेर समूहका बेरोजगार व्यक्तिले निवेदन दिन पाउने व्यवस्था गरिएको छ । सय दिनको उक्त रोजगार कार्यक्रमअन्तर्गत आजदेखि भदौ सात गतेसम्म निवेदन दिन पाउ गरी प्रकाशित उक्त सूचनामा नगरभित्रका नागरिक सहभागी हुन पाउने हुन् । “

प्रधानमन्त्री रोजगार कार्यक्रमको निरन्तरता हो”, नगरप्रमुख टिपी शर्माले भन्नुभयो । उहाँका अनुसार गत साल प्रधानमन्त्री रोजगार कार्यक्रम निकै प्रभावकारी बन्यो, यस वर्ष पनि रोजगारप्रति नगरका बासिन्दाको आकर्षण बढ्ने अपेक्षा गरिएको छ । कार्यक्रमअन्तर्गत नै बनेपा, पनौती र मण्डनदेउपुर नगरले पनि साउन पहिलोसाता सँगसँगै रोजगारी संलग्न हुन चाहनेको निवेदन माग गरेको छन् ।*

प्रतिकृया दिनुहोस्