Sunday, January 17

कोरोना संक्रमित उपसभापति गिरीको निधन

August 18, 2020 169

काठमाडौ । कोरोना पुष्टि भएका एक जना विशिष्ट ब्यक्तिको निधन भएको छ । नेपाली कांग्रेस नवलपरासीका जिल्ला उपसभापति सुवाशचन्द्र गिरीको कोरोनाका कारण निधन भएको छ । पाटन अस्पतालमा उपचार भइरहेका उनको मंगलवार विहान निधन भएको हो । अस्पतालले उनको निधन कोरोनाका कारण भएको पुष्टि गरेको छ । नवलपरासी सुस्ता पश्चिम घर भएका ३८ वर्षीय गिरी पाटन अस्पताल ललितपुरमा मंगलवार बिहान ६ बजे निधन भएको अस्पतालले जनाएको छ ।

कोरोना पुष्टि भएपछि बुटवलको कोरोना अस्पताल लगिएको थियो । उनलाई त्यहाँबाट साउन ३० गते पाटन अस्पताल ल्याइएको हो । स्वास फेर्न समस्या भएका उनलाई भेन्टिलेटरको सहायतामा उपचार भइरहेका थियो । उनलाई गएराति ११ बजेदेखि श्वासप्रश्वासमा थप समस्या आएको र बिहान ६ बजेतिर निधन भएको अस्पतालमै रहेका कांग्रेस सांसद देवेन्द्रराज कंडेलले पुष्टि गरेका छन् ।

गिरीको केही समय अगाडि युनिभर्सल मेडिकल कलेज भैरहवामा पित्तथैलीको पत्थरीको शल्यक्रिया समेत गरिएको थियो । त्यसपछि पनि उनलाई निमोनिया देखिएको थियो । तत्कालीन फोरम लोकतान्त्रिकका नेता रहेका उनी कांग्रेससँग एकीकरणपछि नेपाली कांग्रेसको उपसभापति भएका थिए ।

 

प्रतिकृया दिनुहोस्