शुक्रबार ०७ माघ २०७८

गुल्मी जिल्लाको इस्मा नगरपालिका वडा नम्बर ६ सिमपानीमा बस्दै आएकि देशकुमारी कुमाल छोरा रामबहादुर कुमाल, जो साथिसग खेल्दै गर्दा बिजुलिको पोलमा चढेछ्न र ए’क्कासि उनी त्यहाबाट क’रेन्ट लागेर ल’डे’का थिए । त्यस पछी त’त्काल अस्पताल लगेपछि उपचार हुन सकेन।

उनको छाेराकाे हात हेर्न पनि नसक्ने अबस्थामा छ । पूरा घा’उ पाकेको छ भने धेरै ग’नाउने पनि । अस्पताल ले पनि सुरुमा नै घ’राैटि बुझाउन भ’नेकोरहे छ । धराैटि मात्र २ लाख भने पछी हाल उनलाई म’र्नु न बा’च्नु भएकोछ भने छाेराकाे हात दिन प्रती दिन बि’ग्रदो छ । पिठ्युँमा बि’रा’मी छोरो बोकेर च’न्दा उठाउदै हिड्दैछिन उनी, क’ठै ब’रा ! उनको अबस्था देखेर कसको चाहि मन न’दु’ख्ला र

क’ठै ब’रा आफुले ना’ङ्गो तार समाएको र त्यसपछी के भयो केही थाहा नभएको बताउछ्न यि बाबू ।सामान्य ज्या’ला मजदुरि गरेर जिबिकोपार्जन गर्ने उक्त परिवार को लागि के अाई लाग्यो भगवान!डाक्टर ले भने तु’रुन्तै हा’तकाटनु पर्ने बताएको छन। तर पैशा छैान। अहिले सहयोग मागेर भए पनि उपचार गर्न खो’ज्दै छिन ती आमा।

७५ पटक हेरिएको

तपाईको प्रतिक्रिया