सोमबार २० आषाढ २०७९

तुलसीपुरको सरैयाडाडाँको चोमा स्कुल बस प’ल्टिदा २ जनाको मृ’ त्यु भएको छ । मृ’ त्यु हुनेमा तुलसीपुर उप महा नगरपालिका १६ निबासी अस्मिता डाँगी र किरण चौधरी रहेको ईलाका प्रहरी कार्यालय तुलसीपुरले जानकारी दिएको छ । अस्मिताको घ’ टना ‘स्थलमै र किरणको राप्ती प्रादेशिक अस्पताल तुलसीपुरमा उपचारको क्रममा मृ’ त्यु भएको ज्ञानज्योति कलेजका यातायात प्रमुख पोषण वलीले जानकारी दिनुभयो । घा’ इ तेहरुको राप्ती प्रादेशिक अस्पतालमा उ ‘प’चार भइरहेको छ ।ती’ ‘व्र गतिमा गुडिरहेको बस सर्राचोक नजिक घुमाउरो बाटो दु’ र्घ’ टनामा पर्यो । विद्यार्थीहरूका अनुसार घु’ मारो बाटोमा पनि बस ती’ ब्र गतिमै थियो । ‘बस स्पि’ डमा थियो । घु’माउँरो बाटोमा चालकले स्लो गरेननन्, हाँ’के,’ दु’ र्घ’ ट’नाका घाइते विद्यार्थी तुलसीपुर १५ का खगेन्द्र डाँगीले भने, ‘बस प’ ल्टियो, रू’ वा’वा’सी चल्यो। अलि कम चो’ ट लागेका साथीहरूले बसको सिसा फोडेर अरू साथीहरूलाई उ’ द्धार गरे।’

तुलसीपुरको सरैयाडाडाँको चोमा स्कुल बस प’ल्टिदा २ जनाको मृ’ त्यु भएको छ । मृ’ त्यु हुनेमा तुलसीपुर उप महा नगरपालिका १६ निबासी अस्मिता डाँगी र किरण चौधरी रहेको ईलाका प्रहरी कार्यालय तुलसीपुरले जानकारी दिएको छ । अस्मिताको घ’ टना ‘स्थलमै र किरणको राप्ती प्रादेशिक अस्पताल तुलसीपुरमा उपचारको क्रममा मृ’ त्यु भएको ज्ञानज्योति कलेजका यातायात प्रमुख पोषण वलीले जानकारी दिनुभयो । घा’ इ तेहरुको राप्ती प्रादेशिक अस्पतालमा उ ‘प’चार भइरहेको छ ।ती’ ‘व्र गतिमा गुडिरहेको बस सर्राचोक नजिक घुमाउरो बाटो दु’ र्घ’ टनामा पर्यो । विद्यार्थीहरूका अनुसार घु’ मारो बाटोमा पनि बस ती’ ब्र गतिमै थियो । ‘बस स्पि’ डमा थियो । घु’माउँरो बाटोमा चालकले स्लो गरेननन्, हाँ’के,’ दु’ र्घ’ ट’नाका घाइते विद्यार्थी तुलसीपुर १५ का खगेन्द्र डाँगीले भने, ‘बस प’ ल्टियो, रू’ वा’वा’सी चल्यो। अलि कम चो’ ट लागेका साथीहरूले बसको सिसा फोडेर अरू साथीहरूलाई उ’ द्धार गरे।

express98media

३३१ पटक हेरिएको

तपाईको प्रतिक्रिया