बिहिबार १६ मंसिर २०७८

घरबेटीले १४ बर्षकी बालिकालाई निश र्घात कुट पिट गरी खुट्टानै भाचिदि ए, भाडा नतिरेको भन्दै यस्तो सम्म गरेछन् (भिडियो सहित)

झापा । नेपालमा आजकल हरेक दिन नराम्रा खबरहरु एकपछि अर्को गर्दै आइरहेका छन । कहिले ह त्या कहिले आ त्म ह त्या कहिले चोरी त कहिले लुट पाट । संक टकाल सकिएपछि शान्त बनेको नेपालमा कहिलेकाही नसोचेको घ टना सुन्नु पर्दा सबै नेपालीहरुलाई दुखी बनाउदै आएको छ । झापामा फेरि अर्को सोच्नै नसकिने घि नलाग्दो घ”टना घटेको छ । श्रीमान १५ दिन कतै काम गर्न जादा एक परिवारमा जेठाजुले बुहारी भगाएका छन्।

धर्म चाहार नाम गरेका पि” डित युवा मिडियामा आएर आफ्नो श्रीमती दाइले भगाएको भन्दै आफ्नो गुनासो पोखेका छन् । बला त्कार गरेको आरोपमा ८ बर्ष जेल बसेर आएका माइला दाजुले आफ्नी श्रीमती लिएर १४ दिन अगाडी बाट बेपत्ता भएको जनाएका छन् । उनले प्रहरी कार्यालयमा उजुरी दिएका छन् तर अहिले सम्म उनकी श्रीमती र दाइ फेला नपरेपछि उनि मिडियामा आएका हुन् ।आखि के हो त वास्तविक घट ना ?

तल भिडियोमा सबै जानकारी हेर्नुहोला ।

१९१ पटक हेरिएको

तपाईको प्रतिक्रिया