आइतबार १२ मंसिर २०७८

बुहारी र छाेरिको कु’ टा इबाट जेठाजुको मृ ’त्युगोरखामा भाइबुहारीको कु, टा, इबाट जेठाजुको मृ’ त्यु भएको छ । जिल्लाको आरुघाट गाउँपालिका–४ थुमीमा बुहारीको कुx’टाxइबाट स्थानीयवासी ४९ वर्षीय चामबहादुर बरामको मृ’xत्यु भएको जिल्ला प्रहरी कार्यालय गोरखाले जनाएको छ ।

आफ्नै भाइबुहारी डल्ली बराम र उनकी छोरी नि’शा बरामको कु’ ट पिट बाट उहाँ ग’म्भीर घा’इते भएका थिए । शनिबार दिउँसो कु’ ट पिट बाट घा’इते हुनुभएका चामबहादुरलाई उपचारका लागि सोमबार काठमाडौँ लैजाँदै गर्दा बाटोमा नै ज्या’न गएको प्रहरीको भनाइ छ ।

घट’नाको जानकारी पाएपछि इलाका प्रहरी कार्यालय आरुघाटबाट खटिएको प्रहरीको टोलीले कु, ट, पिटमा संलग्न आमाछोरीलाई नै प’ क्राउ गरेको छ । प’ क्राउ परेका दुवैविरुद्ध ज्यान मु’द्दा दर्ता गरी आवश्यक अनु’सन्धान अघि बढाइएको प्रहरीले जनाएको छ ।

प्रमुख जिल्ला अधिकारी असमान तामाङका अनुसार देउवा बिहान ११ः४५ बजे भरतपुरस्थित जुनियर प्रहरी अधिकृत शिक्षालयमा आइपुग्ने कार्यक्रम छ। देउवा हेलिकोप्टरबाट आउने कार्यक्रम रहेको बताइएको छ।

नारायणी नदी किनारमा हुने महाधिवेशन उद्घाटन सत्रमा सम्बोधन गरेर दिउँसो १ः१५ बजे देउवा फर्कनेछन्।

तामाङका अनुसार जनता समाजवादी पार्टीका अध्यक्ष उपेन्द्र यादव, राष्ट्रिय जनमोर्चाका अध्यक्ष चित्रबहादुर केसी, जनता समाजवादी पार्टी (लोकतान्त्रिक) का महन्थ ठाकुर वा राजेन्द्र महतो कार्यक्रममा आउने जानकारी प्राप्त भएको छ।

नेकपा (माओवादी केन्द्र)का अध्यक्ष पुष्पकमल दाहाल ‘प्रचण्ड’ आउने वा नआउने टुङ्गो लागि सकेको छैन। अन्य राजनीतिक दलका नेतासमेत आउने कार्यक्रम रहेको छ।

महाधिवेशनलाई सम्बोधन गर्न विदेशबाट विभिन्न दलका नेतासमेत आउँदै छन्।

एमालेले अहिलेसम्मको तयारी र पाहुनाका विषयमा आज दिउँसो पत्रकार सम्मेलन गरेर जानकारी दिने जनाएको छ।

महाधिवेशन यही मङ्सिर १० गते देखि १२ गतेसम्म हुँदैछ।

महाधिवेशनको उद्घाटन सत्रमा पाँच लाख नेता कार्यकर्ता सहभागी हुने पार्टीले जनाएको छ। बन्दसत्र सौराहामा गरिँदै छ।

१७ पटक हेरिएको

तपाईको प्रतिक्रिया