बिहिबार १२ जेठ २०७९

जनकपुरधाम । कलेज पढन गएकी १९ बर्षिय अमिषा यादव विगत ५ दिनदेखि बे’पत्ता रहेको परिवारजनले जनाएको छ । प्रदेश नम्बर १ को झापा जिल्लास्थित बिर्तामोडका स्थायी बासिन्दा श्रवण यादवकी १९ बर्षिय छोरी अमिषा यादव गत आईतबारदेखि हराइरहेको जनाइएको छ ।

काठमान्डौंको गोँगबु स्थित रहेको पासाँग ल्हामु शेर्षा मेमोरियल कलेजमा कक्षा १२ मा अध्ययन गर्दै आएकी अमिषा आईतबार कलेज गएकी र पुनः घर फिर्ता नआएको उनकी आमा गीता देवी यादवले जानकारी दिइन् । काठमान्डौंको गोँगबु स्थित विगत २० बर्षदेखि बस्दै आएको यादव परिवारले छोरी घर नआएपछि साँझदेखि नै खोजबिन तीव्र पारिएको थियो ।

मेनेजमेन्ट विषय लिएर कक्षा १२ पढने अमिषा आईतबार समयमै कलेज गएकी र पुनः घर फिर्ता नआएको परिवारजनले जनाएको छ । “अमिषाको बिहेको कुरा चल्दै थियो । ४ बर्षदेखि हाम्रै आफन्त पर्ने एउटा केटासँग उनको विवाह फिक्स गरेका थियौं । अमिषा धेरै खुसी पनि थिइन् ।

आईतबार कलेजबाट घर नै फर्किनन् । अनी हामी खोज्न सुरु गर्यौ ।”– आमा गीता देवी यादवले भनिन् । कोहीसँग प्रेम सम्बन्ध समेत नभएको दाबी गर्दै उनकी आमाले छोरी कसैसँग गएपनि कम्तीमा एक फोन कल गरी जानकारी गराइदिन आग्रह गरेकी छन् ।कसैले पैसाको लोभमा छोरी उठाएको छ भने उनले पनि फोन गरी जानकारी गराउन आग्रह गरेकी हुन् ।

अमिषा घर नआएपछि भोलीपल्ट नै काठमान्डौं स्थित रहेको नयाँ बसपार्क प्रहरी र चक्रपथ प्रहरीमा जानकारी गराएको जानकारी दिएको हो । तुरुन्तै सक्रिय भएको प्रहरीले अमिषाको खोजबिन सुरु गरेको बताइएको छ । कलेजबाट उनको घर आउन बढीमा ५ देखि ७ मिनेटको मात्र बाटो रहेको भन्दै उनकी आमाले सिसिटिभी फुटेजमा कलेजबाट निस्केको र अर्को सिसिटिभी बि’ग्रिएको जनाउँदै तेस्रो सिसिटिभिमा उनको साथीहरु भएपनि अमिषा भने नदेखिएपछि शंका उपशँका जा’हेर गरेको हो ।

अमिषाले गत शुक्रबार महाशिवरात्रीमा पशुपतिनाथ दर्शनको लागि बहिनीसँगै गएकी थिएन । सोही दिन करिब ५ मिनेटको अन्तरालमा अमिषाले फेसबुकमा ४ वटा पोष्ट गरेकी हुन् । १ बजेर १५ मिनेटदेखि लिएर १ बजेर २६ मिनेटसम्म भावुक भिडियोहरु पोष्ट गरेकी हुन् ।

परिवारजनले छोरीलाई कुनै अ’तोपत्तो नभएको भन्दै शंका जाहेर गरेको छ । उनलाई कसैले उठाएको, दु’र्घटना भएको वा के भएको बारे अझै नखुलेकोले परिवारजनमा प’रेशानी छाएको उनकी आमाले बताइन् । समाजिक सँजाल मार्फत परिवारजनले छोरीलाई खोजिदिनको लागि आग्रह गरेको हो ।

२६१ पटक हेरिएको

तपाईको प्रतिक्रिया