Saturday, November 28

एक व्यक्तिले १४ वर्षअघि हराएको आफ्नो पर्स सुरक्षित रुपमा फिर्ता पाए

August 12, 2020 54

काठमाडौं। एक व्यक्तिले १४ वर्षअघि हराएको आफ्नो पर्स सुरक्षित रुपमा फिर्ता पाएका छन् । मुम्बइको लोकल ट्’रेनमा हराएको यो पर्समा ९ सय रुपैयाँ थियो । उनले पैसा पनि फिर्ता पाए । २००६ मा शिवाजी महाराज र्टि’नलदेखि प’नवेल जाने ट्रेनमा यात्रा गर्दा हेमन्त पेडलकरको पर्स हराएको थियो । पर्स भेटिएको जानकारीसहित गएको अप्रिल महिनामा पुलिसले हेमन्तलाई फोन गरेको टिब्युन इण्डियाले लेखेको छ ।अप्रिलमा मुम्बइमा लकडाउन थियो त्यसैले हेमन्तले त्यतिबेला पुलिस स्टेशन गएर पर्स लिन पाएनन् ।

लकडाउनमा छुट भएपछि पनवेलमा बस्ने हेमन्त वाशीको जी’आरपी अफिस गएर आफ्नो पर्स लिएका हुन् । हेमन्तको पर्समा भएको ९ सय रुपैयाँमा एउटा ५ सयको नोट पनि थियो । त्यतिबेलाको ५ सयको नोट २०१६ मा प्रतिबन्धित गरिएकोले अब त्यो नोट चल्ने छैन । पुलिसले त्यो नोट ब’दलेर हेमन्तलाई नयाँ नोट दिनेछ । अन्य ४ सय रुपैयाँ मध्ये पुलिसले सरकारी शु’ल्कवापत १ सय रुपैयाँ का’टेर ३ सय हेमन्तलाई फि’र्ता दिइसकेको छ ।

sidhakura

प्रतिकृया दिनुहोस्