आइतबार १२ मंसिर २०७८

कैलाली २ कात्तिक । अविरल वर्षासँगै आएको पहिरोले बैतडमिा एकै घरमा तिन जनाको ज्यान गएको छ ।

 

जिल्लाको शिवनाथ गाउँपालिका–६ बसेडीमा घर माथिबाट आएको पहिरोमा पुरिए एकै घरमा तिन जनाको ज्यान गएको हो ।

 

ज्यान गुमाउनेमा स्थानीय रामी पार्किको दुई बुहारी १८ वर्षीया पवित्रा पार्की र २४ वर्षीया भानु पार्की र तिन वर्षीय नाती सोम पार्की रहेका छन् ।

 

गाउँपालिकाका अध्यक्ष कर्ण साउँदले दिएको जानकारी अनुसार मृतकको प्रहरीले भर्खरै मात्र उद्वार गरेको छ ।

 

थप समाचार पढ्नुहोस : एक पतिले आफ्नी श्रीमतीलाई हात पात गरे, ब र्बरता देखाउँदै उनको नाक सर्मेत खाइदिए । ती महिलालाई अस्प’ताल भर्ना गरिएको छ। यो घटना भारत मध्य प्रदेशको रतलाम जिल्लामा भएको हो। प्रहरीले ति महिलाका श्रीमानलाई पक्राउ गरेको छ।

 

मापसे गरेका पतिको हात पातवाट दिक्क भएकी श्रीमती माइत गएर बसेकी थिइन् । उनले अदालतमा श्रीमान विरुद्ध जाहेरी पनि दिएकी थिइन् । उनले आफ्नो पालन पोषणका लागि श्रीमान’वाट भत्ता माग गरेकी थिइन् । श्रीमानले वास्ता नगरेका कारण उनी हैरान भएर यस्तो गरेकी हुन् । श्रीमती अदालत गएपछि श्रीमान थप रि साए । त्यसपछि श्रीमतीलाई हात पात गरे र नाक टो कि दिए । यो घटना मध्य प्रदेशको रतलाम जिल्लाको अलोत शहरको हो।

 

घाइते श्रीमतीलाई उपचारको लागी एलोट अस्पता’लमा भर्ना गरिएको थियो। अलोटमा बस्ने टीना मालीको उज्जैन जिल्ला बस्ने जुठावन गाउँ को दिनेश माली संग सन २००८ मा विवाह भए’को थियो। टीनाका अनुसार दिनेशले कुनैपनि काम गर्दैनथे।

 

विवाहको केहि समय पछि, दिनेशले र क्सी पि ए पछि उनलाई हात पात गर्न थाले। यस्तो सहन नसकेर उनी माइत फर्किइन् उनी दुबै छोरीहरु संग बस्न थालीन्। यहाँ उनी भान्साको काम गरेर जीवि’का चलाइरहेकी छिन्।

 

२०१९ मा टीनाले आफ्नो पतिको बिरुद्ध अदाल’तमा मर्मत सम्भारको लागी मु द्दा दायर गरिन्। यो कुरा दिनेशलाई मन परेन । उनी मु द्दा फिर्ता लिन दबाब दिइरहेका थिए।

 

आइतबार दिउँसो पति दिनेश अन्जुमन कालोनीमा रहेको टीनाको घरमा पुगे। उनले टीना र दुई छोरीहरुलाई हात पात गर्न थाले। यस क्रममा उनले आफ्नी श्रीमतीको ना’क टो’ के , त्यसपछि उनी भा गे। छिमेकीहरुको सहयोगमा घाइते महिलालाई अलोटको सरकारी अस्प’तालमा भर्ना गरिएको थियो।

२९ पटक हेरिएको

तपाईको प्रतिक्रिया