Friday, January 15

वडाध्यक्ष शाहीद्धारा बहिनी नाता पर्ने किशोरी ब’ला’त्कार !

August 8, 2020 214

कालिकोट । कालिकोटका एक वडाध्यक्षले आफ्नै बहिनी नाता पर्ने किशोरीलाई कर’णी गरेपछि जे’ल चलान भएका छन् । खाँडाचक्र नगरपालिका वडा नं। ६ का वडा अध्यक्ष जगधिश शाहीलाई पूर्पक्षका लागि जे’ल चलान गरिएको छ । उनलाई बहिनी नाता पर्ने किशोरीलाई कर’णी गरेको अभियोगमा पक्राउ गरी अनुसन्धान गरिएको थियो । ५१ वर्षीय शाहीलाई जिल्ला अदालत कालिकोटले का’रा’गार चलान गर्ने निर्णय गरेको अदालतका श्रेस्तेदार दामोदर घिमिरे जानकारी दिएका छन् ।

वडा अध्यक्ष शाहीले खाँडाचक्र नगरपालिका वडा नं। ६ निवासी १६ वर्षीया किशोरीलाई पटक–पटक कर’णी गरेको अनुसन्धानवाट खुलेको छ । वडा अध्यक्ष जगधीश शाहीकी बहिनी नाता पर्ने किशोरीलाई पहिलो पटक २०७४ सालमा विद्यालयबाट घर जाँदै गर्दा बीच बाटोमा वडा अध्यक्षले आफ्नै घरमा लगेर कर’णी गरेको किशोरीले बयान दिएकी छन् । उनले आफुलाई दाईले यस्तो गर्लान भन्ने कल्पना समेत नगरेकाले बोलाएको बेलामा विश्वास गरेर गएको बताएकी थिइन् ।

दोस्रो पटक २०७६ साल भदौ १७ गते किशोरीकै घरमा दिउँसो कोही नभएको मौका छोपी उनले कर’णी गरेको किशोरीको बयानमा उल्लेख छ । किशोरी पढ्ने विद्यालयको क्यान्टिनमा खाजा खुवाउने, पैसाको लोभ देखाउने र बहिनी भन्दै माया देखाउने गरेपछि किशोरी पनि नजिकिएकी थिइन् ।

‘किशोरी स्कुलबाट घर जाँदा वडा अध्यक्षको घरको आगँनमै बाटो पर्छ । घर फर्किने बेला शाहीले बाटो कुरेर बस्ने गरेको र किशोरीलाई प्रलोभन देखाउने गरेका थिए । उनले कसैलाई भने ज्यान लिने ध’म्की समेत दिने गरेका थिए ।

२०७४ सालमा पहिलो पटक पी’डित भएकी किशोरी वडा अध्यक्ष शाहीबाट भा’ग्न थालिन् । दोस्रो पटक २०७६ साल भदौ १७ गते बिरामी परेर घरमा सु’ति’रहेकी किशोरीलाई एक्लै भएको मौका छोपी कर’णी गर्दै गर्दा किशोरीकी साथीले देखेपछि घटना बाहिर आएको हो । पछि अध्यक्षले साथीलाई पनि दु’ब्र्य’वहार गर्न थालेपछि उनले अन्य युवतीलाई त्यो कुरा सुनाईदिइन् । त्यसपछि गाउँमा ह’ल्ला भएपछि घटना बाहिर आएको हो ।

प्रतिकृया दिनुहोस्