शनिबार १८ आषाढ २०७९

यो समाचार को भिडियो अन्तिममा छ ***काठमाडौं- नायक आकाश श्रेष्ठले यसै वर्ष बिहे गर्ने बताएका छन् । उनले एक टिभीलाई दिएको अन्र्र्तवार्तामा उनले यस वर्ष बिहे गर्ने बताएका हुन् ।उनले विवाहका लागि आफ्नो उमेर भएको र परिवारबाट पनि दबाब आइरहेका कारण चाडै बिहे गर्ने बताएका छन् । उनले भनेका छन् , ‘म विवाहको प्लानिङ गरिरहेको छु ।यसै वर्ष हुन्छ वा अर्को वर्ष, सायद चाँडै नै हजुरहरुमाझ एउटा न्यूज पुग्छ होला । सम्भवतः यसै वर्ष विवाह हुनसक्छ ।’ तर, उनले आफ्नो हुनेवाला श्रीमतीको बारेमा अहिलेसम्म टुंगो नलागेको बताएका छन् ।यद्यपि, आफ्नो ‘इन्टरकास्ट म्यारिज हुन सक्छ । आकाशले यस्तो बताएसँगै उनले पुजा शर्मासँग बिहे गर्न लागेको हुन सक्ने अनुमान लगाइरहेका छन् ।यद्यपी उनले पूजासँग विवाहको विषयमा भने बोल्न चाहेनन् । उनले फिल्म क्षेत्रमा आफूले सबैभन्दा बढी विश्वास गर्ने पूजा रहेको बताएका छन् । उनल पुजाकै कारण आफु यो स्थान सम्म आएको बताएका छन् ।****यो समाचार को पुरा भिडियो हेर्न यहाँ तल क्लिक गर्नुहोला*****

७२६ पटक हेरिएको

तपाईको प्रतिक्रिया