Friday, January 22

यी ११ संकेतः जसले गराउछ धनवर्षा !

November 28, 2020 221

विभिन्न संकेतबाट शुभ हुँदैछ कि अशुभ भन्ने थाहा पाउन शास्त्रिय मान्यता छ । यस्ता संकेतले भविष्यमा हुने घट*नाले तपाईंलाई राम्रो गर्छन् कि नराम्रो भन्ने थाहा दिन्छन् । शास्त्रमा शुभ र अशुभ संकेतहरुको चर्चा गरिएको छ । जसमध्य केही शास्त्रीय संकेत यस्ता छन् । १ सपनामा कुनै निर्दोष ब्यक्तिले मुद्धाबाट सफाइ पाएको देख्नु भो भने धन प्राप्त हुन सक्छ । सपनामा तपाईंको छातीमा कसैले चलाएको वा कन्याएको देख्नु भो भने पनि धन हात लाग्ने संकेत हो । २ विहीबारको दिन कुमारी कन्या पहेंलो बस्त्रमा देख्नु भो भने तपाईंलाई धन लाभ हुन सक्छ । ३ यदि कतै जाँदा सुन्दर स्त्री बाटोमा देख्नु भो भने पनि धनलाभ हुने सम्भावना हुन्छ । यदी पैसा हातबाट खस्यो भने तपाईंलाई धनलाभ हुन सक्छ । ४ यदि तपाईंको दायाँ हातको हत्केला चिलायो भने बुझ्नुस् तपाईंलाई धन हात पर्दैछ ।

५ यदि सपनामा मोती, मुङ्गा, हार जस्ता गहना देख्नु भो भने घरमा लक्ष्मीको बास हुन्छ । ६ पैसाको कारोवार गर्न जान लाग्दा कपडा लगाउने समयमा खल्तीबाट पैसा खस्यो भने पनि राम्रो संकेत हो । ७ विहान उठ्ने वित्तिकै ढोकामा भिखारी माग्न आएको छ भने तपाईंको माग्नु पर्ने पैसा नमागी उठ्छ । ८ सपनामा कट्टु लगाएर कपडामा टाँक लगाएको देख्नु भो भने धन मात्र होइन सम्मान समेत मिल्न सक्छ । ९ कतै जाँदा लोखर्केले बाटो काट्यो भने पैसा हात पर्न सक्छ । १० सपनामा फूल नास गरेको देख्नु भो भने यसले पनि धन प्राप्तिको संकेत गर्छ । ११ सपनामा मु*त्र, वी*र्य, वा दि*शा सेवन गरेको देख्छ उसलाई पनि धन प्राप्ति हुन सक्छ । sources: Himalaya Dainik Tv

प्रतिकृया दिनुहोस्