Sunday, November 29

कोरोना परीक्षण नगरी अन्तेष्टि गरिएका वडा अध्यक्षको परिवारमा श्रीमती सहित ४ जनामा कोरोना

August 7, 2020 154

रौतहट-रौतहटमा कोरोना लागेका वडा अध्यक्षको परिवारमा ४ जनामा कोरोना संक्रमण भएको छ । कोरोना परीक्षण नगरी अन्तेष्टि गरिएका वडा अध्यक्षको परिवारमा ४ जनामा कोरोना देखिएको हो । इशनाथ नगरपालिका ५ वडाध्यक्ष ५५ वर्षीय देवेन्द्र ठाकुरको परिवारमा ४ जनामा कोरोना देखिएको हो । दुई सातादेखि रुधाखोकीसँगै ज्वरो आएर बिरामी परेका वडाध्यक्ष ठाकुरलाई स्वास फेर्न समस्या भएर अस्पताल लैजादा उनको बाटोमौ ज्यान गएको थियो ।

मृत्यु भएको ३ दिनअघि ठाकुरको आरडिटी रिपोर्ट निगेटिभ आउँदा उनको स्वाब संकलन गर्न परिवारका मानिस न मानेका थिएनन् पछि अन्तेष्टि लगत्तै उनको परिवारको स्वाब संकलन गरि पठाउदा आज चार जनामा कोरोना देखिएको हो । मृतक देवेन्द्र ठाकुरको श्रीमति, छोरा , छोरी लगायत ४ जनाको रिर्पोट पाजेटिभ आएको हो । संक्रमितहरु अहिले घरमै रहेको बताइएको छ ।

प्रतिकृया दिनुहोस्