Saturday, January 16

यिनै हुन महान संजय जसले ब,x ला, त्का, र पछि ह, xत्या गरीएका ६ बर्षिय बालिकाको निम्ति न्या, य माग्दा अ, का, लमै ज्या, न गु, माए

November 25, 2020 905

१० मंसिर २०७७, बुधबार जनकपुरधाम ।ब’र्दिबासमा प्रहरीको गो’xx लि ला’x गेर ग’म्भीर घा’इते भएका सं’जय भ’निने बु’द्धिराज न्यौपानेको उपचारको क्र’ममा मृ’x त्यु भएको छ । उनको उपचारको क्रममा काठमाडौं स्थित ग्राण्डी ह’स्पिटलमा मंलबार राति १ बजे मृ’ x त्यु भएको हो ।ब’र्दिबासकी ६ वर्षीया बा’लिका गु’लाब सा’ह खा’तु’न’को ब’x ला’त्का’र तथा ह’x त्या वि’ रुद्ध मंगलबार दिउँसो ब’र्दिबासचोकमा पूर्व पश्चिम राजमार्ग अ’वरुद्ध ग’रेर प्र’दर्शन गरिरहेको बे’ला प्रहरीले गो’x लि च’ लाx एको थियो ।

सो क्र’ममा गो’ x लि ला’x गेर ग ’म्भीर घा’x इते भएका न्यौपानेलाई मंलबार अ’पराहन्न थप उ’पचारकोलागि हे’लिकप्टरबाट काठमाडौं ल’ गिएको थियो । गो’x लि ला’x गेर अन्य दुई जना घा’इते भएका थिए । श्याम कार्कीको पनि काठमाडौंमा उपचार भइरहेको छ भने गो’x लिको छ’x र्रा ला’गेका अ’फ’ता’ब आ’ल’म’को बर्दिबासमै उपचार भइरहेको छ ।गो’x लि ला’गेका सं’जय न्यौपानेको मृ’x त्यु भएपछि बर्दिबासमा थ’प त’नाब उ’त्पन्न हुने सम्भावना ब’ढेको छ ।

Posted in समाचार

प्रतिकृया दिनुहोस्