बिहिबार ०५ जेठ २०७९

पछिल्लो समयमा मंसिर २२ गते बिवाह गरेका श्वेता खड्का र विजयन्द्रको भब्य रुपमा विहे सम्पन्न भएको थियो । श्वेता खड्काले आज यस्तो भनेकी छिन् । ध्यान दिएर पुरा पढ्नुहोस् यदि भिडियो हेर्न चाहानुहुन्छ भने युटुबमा गएर LaxmanMusic Media सर्च गरि हेर्न सक्नुहुनेछ ।

केहि सपनाहरु हाम्रो लागि एकदम विशेष हुन्छन् किनकि त्यसले हाम्रो जीवनको गहिराइएका चाहनाहरुलाई समात्दछन्। गहिरो चाहनाहरू पनि ती हुन् जसलाई थप प्रयास गर्न आवश्यक पर्दछ। धेरै मानिसहरू आफ्नो सपनालाई यथार्थमा बदल्न असमर्थ हुने गर्छन् किनभने उनीहरू कि त म सक्दैन भन्छन, कि त त्यस निम्ति इच्छुकता राख्दैनन् त्यसपछि उनीहरूले आफ्नो सपना छोड्छन् , जिवनमा हार खानु हुँदैन। प्राप्त गर्न गाह्रो चीज पत्ता लगाउनु हार मान्नु हुँदैन। जीवनमा कुनै पनि कुरा सजिलो हुँदैन, हरेक सानो उपलब्धि पछाडि, सधैं मेहनत र प्रयासहरू हुने हुन्छन्। अगाडि बढ्न डराउनु पर्दैन यदि कडा भए पनि तपाई आफैंको लागि मात्र उपलब्धि गर्नुहुने छैन तर अरुलाई प्रेरणा पनि दिनुहुनेछ । सपना देख्नुहोस् तर ती सपनाहरूलाई वास्तविकतामा परिवर्तन गर्ने तरिकाहरू पत्ता लगाउनुहोस्। यो गाह्रो लाग्न सक्छ तर त्यो लछ्यमा पुग्न जारी राख्नुहोस्, तपाईं त्यहाँ पुग्नुहुनेछ। मेरो पति अर्थात् मेरो मायालाई धेरै माया, सबैलाइ धेरै सम्झना अनि माया छ भन्दै बताएकि थिइन्

onlinepublicnews

४२४ पटक हेरिएको

तपाईको प्रतिक्रिया