आइतबार १९ आषाढ २०७९

आफ्नो सन्तानको माया के हो एउटा आमा लाई भन्दा धेरै अरु कसलाई थाहा होला र !! तुलसीपुर घोराइ रोडमा आफ्नोे घर भएको र पसल भने बिरेन्द्रचौकमा रहेको एकजना आमा २०७२ साल असोजको १९ गते आफ्नोे छोरो हराएको भन्दै छोराको फोटो झोलामा बोकेर भाग्य लाई भेट्न आउनु भएको छ । छोरो कै नाममा किराना पसल पनि रहेछ बताउनु हुन्छ र त्यहि पसलमा बसिरहेका यादवलाई लगभक १०:३० बजेतिर आमाले खाना खान घर जाइ भन्दै पठाउनु भयो थियोे

छोरो यादवले आफ्नो कपालमा चाया परेको बताएपछि आमाले झोलामा स्याम्पु पोकोपारि छोरोलाई घर पठाउनुभयो । छोरो घर आयो खाना खायो अनि आफ्नो बाइक फूपू दिदिकोमा छोडिदियो, त्यसपछि सम्पर्क बिहिन भयो र अहिले सम्म पनि भेटिएको छैन ।छोरो हराएको समय दशै थियो आमा रुदै भन्नुहुन्छ । ५ बर्ष देखि हराएको छोराको फोटो झोलामा बोकेर छोरा खोजिदिन अनुरोध गर्दै आमा।

मैले मासु खान्थे तर दशैजस्तो दिनमा छोरो नै हराएपछि हराएदेखि अहिलेसम्म मासुलाइ हातसम्म लगाएको छैन भन्नुहुन्छ । छोराछोरीको माया आमाबुवालाई कतिसम्म हुदोरहेछ बाबू भन्दै धुरुधुरु रुनुहुन्छ ।आफ्नोे छोरोलाई खोजि गरिदिन अपिलकासाथ आमालाई अरु कुनै ठाउबाट पनि सहयोग नमिलेपछि अन्ततः मिडियामा आउनुभएको रहेछ। भाग्य लाई भेटे पछि आफ्नो छोरा भेटेको जस्तै लागेको र छोरा जहाँ भएपनि घर आउ हामीलाई तिम्रो कमाइ केही पनि चाहिदैन घर आइदिए हुन्छ भन्दै आमा रुदै भन्नुहुन्छ ।

ताततातो खबर

१९० पटक हेरिएको

तपाईको प्रतिक्रिया