Thursday, October 22

वीरगञ्जमा हेलिकप्टर चार्टर गरेर उपचारका लागि काठमाडौं जाने क्रम बढ्दै

August 7, 2020 55

उपचारका लागि काठमाडौं आउने क्रममा हेलिकप्टर प्रयोग गर्दै नेकपा पर्साका नेता अरबिन्द सिंह

२२ साउन, वीरगञ्ज । पछिल्लो समय वीरगञ्जमा हेलिकप्टर चार्टर गरेर उपचारका लागि काठमाडौं जाने क्रम बढेको छ । हेलिकप्टर चार्टर गर्नेहरु व्यापारी, चिकित्सकका परिवार र नेतासम्म छन् ।
साउन २० गते मंगलबार वीरगञ्जको आर्दशनगरबाट १ जना गर्भवती महिला हेलिकप्टरमार्फत काठमाण्डौ लगियो । वीरगञ्ज महानगरपालिका वडा न. ६ बस्ने गर्भवती रहेकी अनु क्याललाई काठमाण्डौ पठाइएको पर्सा प्रहरीले जनाएको छ ।

यसअघि बुधबार तीन जना हेलिकप्टरबाट उपचारका लागि काठमाडौं गएका छन् । मुटुरोगबाट ग्रसित वीरगञ्ज–१० आदर्शनगर निवासी ६५ वर्षीय घनश्याम चाचन र श्वास प्रश्वासमा समस्या देखिएपछि नेकपाका नेता वीरगञ्ज–४ विर्ताका ४३ वर्षीय अरविन्द सिंह हेलिकप्टर मार्फत थप उपचारका लागि काठमाडौं गएका हुन् । मेडिसीटी अस्पतालमा भर्ना भएका सिंहको स्वास्थ्यमा सुधार आएको उनीसँगै गएका राजन श्रीवास्तवले जानकारी दिए ।Online khabar

प्रतिकृया दिनुहोस्