आइतबार १७ साउन २०७८

खोटाङ मा रहेको हलेसी महादेव को बारेको हजुर हरु ले सुन्नु भाको होला। हलेसी महदेवको दर्सनको लागि कहा बाट मानिस हरु आउनी गर्दछन्।तपाईंहरु पनि हलेसी महादेव को दर्शन गर्दै। सच्चा मनले share गर्नुहोस। तपाईको भाग्य खुल्ने छ।हलेशि महादेब की जय

खोटाङ मा रहेको हलेसी महादेव को बारेको हजुर हरु ले सुन्नु भाको होला। हलेसी महदेवको दर्सनको लागि कहा बाट मानिस हरु आउनी गर्दछन्।तपाईंहरु पनि हलेसी महादेव को दर्शन गर्दै। सच्चा मनले share गर्नुहोस। तपाईको भाग्य खुल्ने छ।हलेशि महादेब की जय

खोटाङ मा रहेको हलेसी महादेव को बारेको हजुर हरु ले सुन्नु भाको होला। हलेसी महदेवको दर्सनको लागि कहा बाट मानिस हरु आउनी गर्दछन्।तपाईंहरु पनि हलेसी महादेव को दर्शन गर्दै। सच्चा मनले share गर्नुहोस। तपाईको भाग्य खुल्ने छ।हलेशि महादेब की जय

खोटाङ मा रहेको हलेसी महादेव को बारेको हजुर हरु ले सुन्नु भाको होला। हलेसी महदेवको दर्सनको लागि कहा बाट मानिस हरु आउनी गर्दछन्।तपाईंहरु पनि हलेसी महादेव को दर्शन गर्दै। सच्चा मनले share गर्नुहोस। तपाईको भाग्य खुल्ने छ।हलेशि महादेब की जय

narayanipati

१४१ पटक हेरिएको

तपाईको प्रतिक्रिया