Monday, January 25

विदेशबाट आज मात्र १८ वटा श’व ल्याइयो

August 2, 2020 81

काठमाडौ : कोरोना भाइरसको सं’क्रमणका कारण विभिन्न देशमा अ’लपत्र परेका १२ सय भन्दा धेरै नेपाली आज स्वदेश फ’र्किदै छन्। आज मलेसिया, कतार, युएई, अमेरिका र युरोपका देशबाट गरी १२ सय ३३ जना नेपाली स्वदेश फर्कन लागेका नेपाल नागरिक उड्यन प्राधिकरणले जनाएको छ। विहान युएईको अबुधाबीको हिमालय एयरलायन्सबाट १५४ जना नेपाली स्वदेश आएका नेपाल नागरिक उड्ययन प्राधिकरणले जनाएको छ। प्राधिकरणका अनुसार मलेशियाबाट नेपाल एयरलायन्सको उडानबाट २५२ जना आएका छन्।

उक्त विमानमा १४ जनाको श’व पनि ल्याइएको छ। कतारबाट नेपाल एयरलायन्सको उडानमार्फत १५३ जना नेपाली आएका छन्। उक्त विमानमा ४ वटा श’व पनि ल्याइएको छ। दिउँसो मलेशियाबाट मालिन्दो एयरको उडानबाट १७२ जना नेपाली आउन लागेका छन्। युएईबाट दुइ वटा उडानमार्फत झन्डै ४ सय जना आउन लागेका प्राधिकरणले जनाएको छ। यस्तै कतार एयरको उडानमार्फत अमेरिका, युरोप र कतारमा रहेका १४० जना आउन लागेका छन्।

प्रतिकृया दिनुहोस्