सोमबार १३ मंसिर २०७८

झापामा पतिले पा सो लगाएपछि गायव श्रीमती बल्ल आइन् मिडियामा, भन्छिन्, ‘मैले पनि सन्सार छोड्ने निर्णय गरेकी थिएँ’(भिडियो सहित)

काठमाडौ । झापामा विदेशवाट एक साता नपुग्दै एक पुरुषले दे ह त्या ग गरेको घटनामा सम्पर्क विहिन भएको भनिएकी उनको श्रीमती पनि सार्वजनिक भएकी छन् । श्रीमान १५ बर्ष पछि बिदेशवाट नेपाल फर्किएका श्रीमानले एक साता नबित्दै अस्ताए । श्रीमती पनि अहिले अस्पतालमा छन् । उनले पनि वि ष से व न गरेको बताएकी छन् ।

संगै दुवैजना सकिने भन्दै श्रीमान श्रीमतीले खा ए को बताएकी छन् । उनले आफुलाई परिवारका सदस्यले निकै दुख दिने गरेको बताउँछिन् । परिवारका सदस्यले अनावश्यक शंका गरेर श्रीमानको कान भरेका कारण शंका गर्ने गरेको उनको भनाई छ । विदेशमा श्रीमान हुँदा घरमा श्रीमती सोल्टीसंग रमाउने गरेको आ रोप परिवारका सदस्यले लगाएका छन् ।

श्रीमानले यस्तो निर्णय गरे भनेर आफुले कल्पना पनि नगरेको उनले बताएकी छन् । श्रीमान र परिवारले अति नै हेला गरेपछि आफुले पनि संसार छोड्ने निर्णय गरेको पनि बताएकी छन् । श्रीमानले आफुलाई ‘म म’रेँ भने तँलाई फ सा एर जान्छु’ भनेर चे ता वनी दिएको बताइन् । मैले औ ष धी खाएको छु मलाई अस्पताल लैजानु भन्दा पनि वास्ता नगरेको बताएकी छन् । श्रीमानले विदेश वस्दा पनि दे ह त्या ग गर्ने प्रयास गर्ने गरेको बताएकी छन् ।

घटना हुनु अघिल्लो दिन श्रीमान श्रीमतीबीच विवाद भएको पनि श्रीमतीले बताएकी छन् । एक जनासंग मात्र होइन जोसंग पनि शंका गर्ने श्रीमानको बानी थियो, फेसवुकमा आफु बनेर अरु युवकसंग कुराकानी गर्ने र नि उँ खोजेर विवाद गर्थे, उनले भनिन् ।

media95times

१२५ पटक हेरिएको

तपाईको प्रतिक्रिया