Wednesday, November 25

गगन थापाको प्रश्न: ‘बिजुली गए फोन गर्नू’ भने चोरी भए गृहमन्त्रीलाई फोन गर्ने?

September 25, 2020 134

नेपाल विद्युत प्राधिकरणका कार्यकारी निर्देशक कुलमान घिसिङको कार्यकाल भदौ २८ गते सकिएसँगै लाइन जाने क्रम बढेकाले आंशकाहरु व्यक्त भएका छन्।

लाइन काटिने क्रम बढेको गुनासो आएपछी ऊर्जा, जलश्रोत तथा सिंचाइँ मन्त्री वर्षमान पुनले ‘बिजुली गए ऊर्जा मन्त्रालयमा फोन गर्नू’भन्ने सुचना नै जारी भएपछि कांग्रेस युवा नेता गगन थापाले सरकारको कार्यशैलीप्रति आपत्ति जनाएका छन्।

नेता गगन थापाले सामाजिक सन्जालमा प्रश्न गर्दै भनेका छन्, ‘बिजुली गए फोन गर्ने निकाय विद्युत प्राधिकरण हो र सो को व्यवस्था प्राधिकरण भित्रै छ,नो लाइट। प्राधिकरणले गुनासो सुनेन भने हस्तक्षेप गर्ने हो।ऊर्जा क्षेत्रमा अनगिन्ती नीतिगत समस्या छन्, त्यसमा पो ऊर्जा खर्चने होl नत्र यसै तर्क अनुरूप के अब चोरी भए के गृह मन्त्रीलाई फोन गर्ने?’।

gorkhali nepal

 

प्रतिकृया दिनुहोस्