शुक्रबार १४ माघ २०७८

कमेडीयन आदर्श मिश्रा को बुवाको निधन। वहाको आत्मा को बैकुण्ठ बास होस । यो सरकार र मेडिकल सिस्टम को लापरबाहीको नतिजा हो । We are in deep pain at his untimely demise too. Rest in Peace ???

जेठभर निषेधाज्ञामा कडाई, ‘कर तिर्न’ असारमा खुकुलो

काठमाडौं, १० जेठ । सरकारले उपत्यकासहित मुख्य शहरहरुमा जेठभर निषेधाज्ञा कायमै राख्ने भएको छ । उपत्यकामा थप एक साता लकडाउन गरिने भएको छ ।आज काठमाडौं, ललितपुर र भक्तपुर गरी तीनवटै जिल्लाका जिल्ला प्रशासन कार्यालयहरुले निषेधाज्ञामा थप कडाईका लागि जरिवानासहितको सूचना जारी गरेका छन् ।

गृह मन्त्रालयले उपत्यकामा नागरिकलाई अत्यावश्यकबाहेक घरबाहिर निस्कन नदिन निर्देशन दिएको छ । कोरोना भाइरसबाट मृत्युदर बढेपछि गृहले त्यस्तो निर्देशन दिएको हो । यसबाट पनि सरकारले अझै निषेधाज्ञा कम्तिमा जेठभर हुने संकेत गरेको छ ।

स्वास्थ्यमन्त्री हृदयश त्रीपाठीले पनि एक महिनामा कोरोना भाइरसको संक्रमण घट्ने आशा व्यक्त गरे । यो अझै एक महिना जस्तो निषेधाज्ञा जारी गर्ने संकेत पनि हो । जेठभर निषेधाज्ञा जारी गरेपनि सरकारले असारमा भने खुकुलो गर्ने बुझिएको छ । करको दाखिला गर्नका लागि पनि असारमा निषेधाज्ञा खुकुलो गर्ने लक्ष्यका साथ जेठभर कडाई हुने बुझिएको छ ।

३८५ पटक हेरिएको

तपाईको प्रतिक्रिया