शुक्रबार १४ माघ २०७८

काठमाडौं : कुनै समय नेपली चलचित्र क्षेत्रमा एकक्षत्र राज गरेकी नायिका रेखा थापाको नायिकाका रुपमा फिल्मी क्यारियर अहिले ओरालो लाग्दो अवस्थामा छ ।

रेखाका पछिल्ला तीन फिल्म ‘मालिका’, ‘रुद्रप्रिया’ र ‘पलाँस’ले राम्रो व्यापार गर्न सकेनन् । मालिका र पलाँसले त पानी पनि नमागी फ्लप भएपछि उनको ‘फिल्म राम्रो बनाउछु’ भन्ने आत्मविश्वास सप्रमाण बेकार भएको भने छैन ।

नेपालका वरिष्ठ पत्रकारहरुले रेखालाई हिरोइन नभएर ‘हिरो’ हुन् र ‘उनका स्टारडमले फिल्म चल्छ’ भन्ने गरेका कयौं उदाहरण छन् । र नायिका रेखा थापा त्यसलाई सत्य साबित गर्न कहिल्यै पछि हटेकी छैनन् । यानेकि रेखा थापा अहिले पनि ठूलो आशामा उनले निर्माण गरेको चलचित्रले नेपाली फिल्म इन्डस्ट्रीजमा केही जादु गर्ने छ भन्नेमा ।

स्रोतका अनुसार ल’कडाउनमा रेखा थापा आगामी चलचित्र र त्यसको योजनामा रहेको बताइएको छ । आफुलाई अहिले पनि सफल नायिका तथा निर्माताको रुपमा प्रमाणित गर्न नायिक रेखा थापा ठूलो बजेटमा काम गर्दै गरेको अपुष्ट समाचार समेत स्रोतले बताउदै आएको छ ।

 

१७५ पटक हेरिएको

तपाईको प्रतिक्रिया