आइतबार ३१ आश्विन २०७८

पछिल्लो समय बाघले मान्छेमाथि आ, x क्र, x म, x ण गर्ने र खा, x ने क्रम बढ्दो छ ।अ,का,लमा मृ`त्यु त्यो पनि बन्यजन्तुको क्रु, र आ, x क्र, x म, x णबाट म`xर्नु निश्चय पनि निन्दनिय र न,का,रात्मक पक्ष हो ।यस्ता ख,तरनाक जन्तुलाई खुलेआम हिड्न डुल्न दिनुले यस्तो घ`टना घटेको हो ।बन्यजन्तु आरक्षणमा व्यवस्थापन गर्नाले यस्तो घ`टनाको न्युनिकरण हुने कुरो गर्दा कसैको मत बिपक्षमा नआउला ।

फेरि पनि बाघको एकछत्र राजले उदायमान पाएको छ ।घरमै बसेकि बुढि आमालाई बाघले आएर सगै लिएर गयो र माथि भिर देखि भुइसम्म ल, x छा, x र प, x छा, x र पार्दै छे, x द, x बे, x च्छे, x द बनाएर एकदमै नि, x र्म, x म ढंगबाट खा, x यो ।दिउसोको समय लगभक ४:४५ मा सो घ`टना घटेको हो ।घरबाट लगभक १० मिटरको दुरिमा बाघले आमालाई खा, x एको थियो ।

ला`श पुरै छे, x द, x बि, x च्छे, x द अवस्थामा भेटिएको थियो र र`गतका छ, र्राहरु घ`टनास्थलमै प्रसस्त देखिन्थे ।श`वलाई खोलामै लगेर दागबत्ती दिइयो तर श`वका अवशेषहरु भेला पारेर दिइयो ।मृ`त आत्माको चिर शान्ति सहित शोकाकुल परिवारमा गहिरो समवेदना प्रकट गर्दछौ ।

हेर्नुस् भिडियो सामाग्री

२०४ पटक हेरिएको

तपाईको प्रतिक्रिया