शनिबार १८ मंसिर २०७८

झाक्री जेलबाट छुटेपछी भावुक हुँदै मिडियामा आएका छन । झाक्रीलाई ष.ड्यन्त्र गरेर फ.साइएको हो भनेर गाउँ नै झाक्रीको पक्षमा उभिएको थियो ।

थानमै थु.क्ने आफ्ना सबै लुगा फु.कालेर सारै नराम्रो ह.र्कत गरेपछी सबै भागाभाग भएको भन्दै सबै गाउँलेहरुले समेत भनेका थिए । केही समय अघिदेखि मोरङमा धेरै युवतीहरु बिरामी पर्दै मुर्छा पर्न थालेपछी धेरै झाक्रीले चिन्ता बसे तर कसैले पत्ता लगाउनै सकेनन । उल्टै झाक्री नै ढलेपछी झनै गम्भीर अवस्था सिर्जना भएको र अन्त्यमा ताप्लेजुङका झाक्री कृष्ण बिकलाई बोलाएर चिन्ता बस्न सुरु गरेर चार दिन चार रात नसुती धामी बसेर ढ्याङ्रो बजाएपछी अन्त्यमा छ बर्ष पहिले मोटरसाइकल दुर्घटनामा निधन भएका जीवन राईको चिहान खनेर हेर्नुपर्ने भनेर झाक्रीले भनेपछी सुरक्षाकर्मी र गाउले बुद्धिजिबि सहित करिब दुई सय मानिसहरुले रातको १२ बजे चिहान खने । सुरुमा छिटो पत्ता लगाउनुपर्छ भन्दै झाक्रीलाई नै हा.तपा.त गरेको समाजले चिहानमा हेर्दा कसैले नसोचेको दृश्य देखिएपछी धामीलाई नै माफी मागेर सम्मान समेत गरेका थिए । आ.त्मा पसेर युवतीको टाउको घुम्ने, खुट्टा बटारिने जस्ता डरलाग्दा क्रियाकलाप देखिएपछि सबै डराएर राती सुत्न समेत नसकेको गाउलेहरुले बताए । झाक्रीले सबै कुरा निर्मुल पारेको बताएर सबै खुशी बनाएका थिए ।

भारतको एम्स हस्पिटलमा बिगत लामो समयदेखि उपचाररत बिरामी करिब ५० लाख खर्च गर्दा निको नभएको बिरामी ५ मिनेटमा निको बनाएर बिज्ञानलाई नै चुनौती समेत दिएका थिए । आमाबाबुले रुदै सुरुदेखिको सम्पुर्ण नालीबेली बताएको भिडियो सुपर अनलाइन टिभिमा हेर्न सक्नुहुनेछ । केहि दिन अगाडी झाक्रीको थानमा एक युवक आएर थानमै थुकेर आफ्ना शरीरमा भएका कपडा खोलेर झाक्री र माताहरुलाई थुकेर सारै नराम्रो ह.र्कत गरेपछी केही नगरी त्यहाबाट केही नगरी फर्काएपछी पुन दोश्रो पटक त्यहा ती युवा र उनका दाजुसहित पुगेपछी फेरि त्यस्तै हर्.कत गर्न थालेपछी झाक्री र माताहरुले झाक्रीको विधि अनुसार खुकुरी न.चाउदै माताहरुले कु.टपि.ट गरेको भिडियो सबैमाझ आएको थियोे । त्यससँगै झाक्रीलाई प्रहरीले पक्राउ गरेको थियो ।

ती युवाले थानमै लु.गा खोलेर यस्तोसम्म ह.र्कत गरेको खुलातीन सय घरधुरी रहेको गाउँ नै झाक्रीको पक्षमा उभिएको र झाक्रीको लागि जे गर्न पछि नहट्ने बताएका थिए । आज भाइरल झाक्री समाजसेवि डिबि लिम्बू मिडियामा आएका छन । जेल पर्नुको ड.रलाग्दो भित्री खेल यस्तो रहेछ कि सुनेर तपाई चकित पर्नुहुनेछ । डिबि लिम्बुले झाक्रीलाई फसाउनेको पर्दाफास बल्ल गरेका छन । निकै भावुक बनेका डिबि लिम्बू बोल्दा बोल्दै रोए । झाक्रीले जेलबाट छुटेपछि पहिलोपटक मिडियामा रुदै यस्तोसम्म सुनाए कि सुन्दा सबैका आँखा रसाए ।

भिडियो हेर्नुहोस ।

२७१ पटक हेरिएको

तपाईको प्रतिक्रिया